Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Ailesi'ne Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Seviyorum 1.Bölüm

YazarMesaj
DiLara !
Admin
Admin
DiLara !

Seni Seviyorum 1.Bölüm Empty
MesajKonu: Seni Seviyorum 1.Bölüm   Seni Seviyorum 1.Bölüm EmptySalı Tem. 06, 2010 6:58 pm

BÖLÜM 1
Aslında herkes sevmeyi bilir. Ama sadece sevmeyi bilenler sevilir…
Soğuk bir yılbaşı akşamıydı.Sofia ve ailesi Jackleri bekliyordu.Nihayet kapı çalmış ve Jackler gelmişti.Sofia ve Jacklerin ailesi çok yakınlardı.Birbirlerini çok seviyorlardı.Jack ise Sofiaya aşıktı.Her neyse hep birlikte sofrayı hazırladılar.Yemek yediler,eğlendiler,oyun oynadılar…
Yeni yıla girmelerine bir dakika kalmıştı sesli saymaya başladılar 10,9,8,7…vee yeni yıla girmişlerdi.Hediyelerini verdiler,birbirlerini kutladılar.Bu gece onlar için bitmeyecekti, belkide sabahlayacaklardı.Sofia izin alarak odasına çıktı.Jack ise hemen ardından Sofianın odasına gitti.Sofia yatağına uzanmış müzik dinliyordu.Jack ise onun yanına oturdu.Sofia kulaklığının çıkarıp bir tanesini Jack’e uzattı.Jack Sofianın yanına uzandı ve müzik dinlemeye başladılar.Jack Sofianın yanağına ufak bir öpücük kondurdu.Sofia “Buda neydi?” diye Jack’e sordu.Jack ise “seni seviyorum” diye fısıldadı.Sofia duyduğu karşısında şaşırmıştı.Ne diyeceğini bilemedi.Yoksa o da mı Jack’e aşıktı?Kafası iyice karışmıştı.Tam Jack’e bir şey söyleyecekti ki ama buna fırsat bulamadı.Çünkü Jack Sofia’yı öpmüştü.Sofia bir süre durdu ve sonra o da karşılık verdi.Sofia Jack’e aşık olduğunu anlamıştı.Bir süre öpüştükten sonra Sofia ve Jack göz göze geldiler.Jack Sofiaya sarıldı.Sofia bu yaptıklarının doğru olmadığını biliyordu ama o da Jack’e karşı boş değildi.Bunu anne ve babaları öğrenmemeliydi.O yüzden onlardan saklamak zorundaydılar.Sofia ve Jack hiç bir şey yokmuş gibi aşağıya indiler.Geç saatlere kadar eğlendiler ve sabaha karşı Jackler eve döndüler.Sofia yatmak üzere odasına çıkmıştı ama bir türlü uyuyamıyordu.Hala Jack ile yaşadıklarını düşünüyordu acaba doğrumu yapıyordu? ? ?

Seni Seviyorum 1.Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 109. Bölüm
» 55.Bölüm Efe&Aslı
» 57.bölüm Efe ve Komiser
» 56.Bölüm Efe&Aslı
» Hepsi 1 İlk Bölüm Eklendi