Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Ailesi'ne Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

56.Bölüm Efe&Aslı

YazarMesaj
C.K._eLvan
Isınan Üye
C.K._eLvan

56.Bölüm Efe&Aslı Empty
MesajKonu: 56.Bölüm Efe&Aslı   56.Bölüm Efe&Aslı EmptySalı Tem. 06, 2010 10:32 pm

(Efe İstanbula gitmek için otobüse biner sonra aşağıya iner aslı ile karşılaşır. )

Efe: Aslı
Aslı: Efe. Nereye gidiyorsun.
Efe: Dükkanla ilgili acil bir problem çıkmışta onun için.
Aslı: Benimle konuşmadan mı ?
Efe: Ne konuşcaz ki aslı.
Aslı: Yarım kaldı herşey. Daha doğru dürüst konuşamadık ki.
Efe: Ya yok valla birşey. Bak otobüs kalkıcak benim binmem lazım ya. İstanbulda konuşuruz sen İstanbula gelince beni ararsın hadi.
(Aslı efenin kolundan çeker)
Aslı: Efe. Hiç bir yere gidemezsin. Söyle Deniz gelmeseydi bana ne söyleyecektin.
Efe: Hiç
Aslı: Nasıl hiç. Peki günlüğüne yazdıkların.
Efe: O mu. Sen beni bilmiyormusun kızım ha.. Yani ben.. Salak Salak konuşuyorum işte öyle.. Bir gün ona aşık olurum. Bir gün başkasına aşık olurum. Aklıma eser yazarım.. Aklıma eser üstünü çizerim yani.. Bakma sen bana ya.. Bugüne kadar aşık olduğum kızların ismini yazsam pohhh burdan İstanbula kadar yol olur be.. Bakma sen bana ya.. Takma yani.. Hem 2 güne sende unutursun bu gidişle.. Boşver

(Aslı Tokatı basar gider.. Efe arkasından bakar.. Ve artık Aslının onu sevdiğinden emindir. Burada tabi Efenin muhteşem oyunculukla birlikte harika dansı )
Efe:Oda beni seviyo oda beni seviyo Smile 1

56.Bölüm Efe&Aslı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 55.Bölüm Efe&Aslı
» 87.Bölüm Aslı-Mine
» 68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu
» 68.Bölüm Aslı'nın Efe'ye Olan Aşkı
» 53.Bölüm Efe&Sevgili Günlük Biraderi (ASLI)