Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Ailesi'ne Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu

2 posters
YazarMesaj
C.K._eLvan
Isınan Üye
C.K._eLvan

68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu Empty
MesajKonu: 68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu   68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu EmptySalı Tem. 06, 2010 10:49 pm

Aslında anlatmak istediklerim sana bunlar ama dinlemedin..Sürekli sözümü kestin.Şimdi okumak zorundasın..Artık sözümü kesemezsin. Ya okursun yada fırlatıp atarsın o mektubu..Ben sana yalan söyledim Efe..Kabul ediyorum seni çok üzdüm biliyorum.

Kalbini kırdım onuda biliyorum ama.. Deniz gene hasta olsa gene yapardım..Çünkü Deniz benim arkadaşım..Eski sevgilim olduğu için değil arkadaşım olduğu için yardım ettim..O yüzden başında bekledim , doktor çağırdım..Elimden geleni yaptım..Sende yapardın aynısını biliyorum.. İçin elvermezdi onu öyle bırakmaya..

Söyleseydin diyorsun , bana anlatsaydın..Kızacağından korktum..Biliyorum böyle öğrenince daha çok kızdın.. Kızakta da haklısın. Hata yaptım hem de çok büyük bir hata..Ama afedilmeyecek bir hata değil..Çünkü ben seni seviyorum..Sadece seni..Bütün kalbimle..Kalbinin üzerinde Aslı yazan adamı seviyorum ben..
serkan_gokdemir
Yeni Üye
serkan_gokdemir

68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu Empty
MesajKonu: Geri: 68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu   68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu EmptyPtsi Tem. 19, 2010 6:57 pm

paylaşım için sağol.

68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 87.Bölüm Mine-Deniz-Su
» 55.Bölüm Efe&Aslı
» 57.bölüm Efe ve Komiser
» 56.Bölüm Efe&Aslı
» 71.Bölüm Hayata Merhaba