Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Ailesi'ne Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

57.bölüm Efe ve Komiser

YazarMesaj
C.K._eLvan
Isınan Üye
C.K._eLvan

57.bölüm Efe ve Komiser Empty
MesajKonu: 57.bölüm Efe ve Komiser   57.bölüm Efe ve Komiser EmptySalı Tem. 06, 2010 10:22 pm

Efe:Tabi komserim ben sizi anlıyorum sonuçta göreviniz bilirim çünkü bende polis çocuğuyum tabi hatta polislik bizde sülaleden gelen bir meslektir babam komserdi emekli oldu şimdi bayrağı abim taşıyor yani demek istiyorum ki o da komser hatta burdaydı Urladaydı komserdi şimdi İstanbul'a tayini çıktı İstanbulda tanırsınız belki Metin Kaygısız

Komser:Tanımıyorum

Efe:Böyle uzun boylu esmer hafifte Komser:Tanımıyorum ben daha yeni tayin oldum daha kimseyle tanışmadım

Efe:Ya öyle mi hayırlı olsun ne zaman başladınız göreve

Komser:Sanane oğlum ne zaman başladıysam başladım

Efe:Yok hani ben böyle güzel bir giriş yapıyım ki sonra gelişme ve sonuç rahat rahat biz tamam ben giriş ve gelişmeyi geçiyorum komserim hemen sonuca geliyorum bakın bu Deniz kardeşimiz Dünyanın en efendi çocuğudur yani ben bir olaya bir kavgaya hiçbirşeye karıştığını falan görmedim ya biz küçükken sakız çalardık o çalmazdı yani öyle efendi bir insandır 57.bölüm Efe ve Komiser 169323 57.bölüm Efe ve Komiser 169323 57.bölüm Efe ve Komiser 169323 57.bölüm Efe ve Komiser 169323 Smile 1 Smile 1 Smile 1 Smile 1 Smile 1 Smile 1 Smile 1

Komser:İyi ama barın altını üstüne getirmiş korumalar zor zaptetmişler

Efe:Demekki ağır tahrik var komserim kim bilir neler yaptılarda çıldırttılar benim güzel arkadaşımı lütfen siz bu seferlik bir yardım etseniz he birdaha söz veriyorum size karakolun yöresinden yakınından geçmiycek bakın benim adım "Efe KAYGISIZ" bu adı unutmayın ben size söz veriyorum Efe Kaygısız sözü lütfen komserim Smile 1 Smile 1

57.bölüm Efe ve Komiser
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 109. Bölüm
» 55.Bölüm Efe&Aslı
» 56.Bölüm Efe&Aslı
» 87.Bölüm Aslı-Mine
» 68.Bölüm| Aslı'nın Efe'ye Mektubu